Interaktivní tabule jsou některé z nejvíce technologicky pokročilých výukových nástrojů používaných v 21. století. Tyto desky propojení s počítačem, což umožňuje učitelům zobrazovat a manipulovat s obrázky na svých deskách pro celou třídu vidět. Instruktoři mohou také používat své prstem jako myš, a přidat notace pomocí pera nebo zvýrazňovače. Tak jak se tyto desky se rychle stává jedním z nejúčinnějších způsobů, jak učit ve třídě?

Pojme různé styly učení - Vzhledem k tomu, tyto desky jsou tak interaktivní, každý "typ" na žáka mohou učit svým vlastním způsobem. Dotykový žák se může zúčastnit před třídou dotykem na tabuli, bude audio studenti těžit především ze skupinové diskusi a přednášky sebe, a vizuální studující ocení detailní grafiku a lepší zachovat obrázky.

Více vizuální stimulaci - Interaktivní tabule je velmi pestrá a lze ji jako animované jako instruktor vybere. Oni dokonce skleněné interaktivní tabule, které rozvádí a perfektní projekční světlo. Studenti mají tendenci dobře reagují na barvy v prezentacích, a to bude určitě držet jejich pozornost déle než typický černou značku na bílou tabuli. Rozhodly pro glassboard také nabízí možnost magnetického povrchu, takže vaše deska, aby se stal mnohem interaktivnější pro studenty.

Skvělé pro studijní materiál - Mnoho instruktorů bude tisknout off stránky prázdných powerpoints pro své studenty k použití a sledovat diskusi. I když toto je jeden způsob, jak pomoci studentům udržet informace, které se dozvěděl, bude vizuální studující dělat mnohem lépe vidět přesné poznámky, které byly pořízeny. Tyto desky jsou skvělé, protože si můžete uložit a dokonce tisknout na každý snímek pro studenty či kolegy.

Tabule vypadají čistě a Professional - bohužel s rozpočtovými škrty, většina škol nejsou při pohledu na jejich nejvíce čistých a profesních možností hledají, ale tyto desky mohou pomoci proměnit třídě do koncentrovaného učení místnosti. Nemáš obavu z křídového prachu nebo pruhované nebo barvených desek, protože magnetická skleněná deska bude setřít úplně po každém použití.

Skvělé pro distanční vzdělávání - Svět se přesouvá směrem k distanční vzdělávání, které umožňuje studentům mít stovky vzdělávacích příležitostí, které pravděpodobně není měla před několika lety. interaktivní tabule jsou skvělý nástroj pro distanční vzdělávání, protože můžete spojit zákazníky z celé země, aniž by bylo drahé videokameru a IT posádku zaznamenávat a dokumentovat každý váš pohyb.

O Clarus Glassboards: Clarus je předním výrobcem a inovátor v oblasti skleněných tabulí a výrobky ze skla vizuální zobrazení.

interaktivní tabule

Photo: Charlotta Wasteson